Важлива інформація!

Дата: 08.07.2022 16:55

Розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 № 56 введено в дію рішення ради оборони «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану».

Рішенням ради оборони заборонено проведення будь-якого полювання в період воєнного стану, окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь.

Крім того, з метою збереження життя та здоров’я людей прийнято рішення обмежити роботу торгово-розважальних центрів (ТРЦ), торговельно-розважальних комплексів (ТРК), магазинів, супермаркетів, інших об’єктів із масовим перебуванням людей під час попереджувального сигналу “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА“. При цьому наголошено, що керівники вищезазначених об’єктів зобов’язані повідомити відвідувачів про повітряну тривогу.

Пулинська селищна рада закликає мешканців та гостей громади дотримуватися визначених правил та обмежень заради власної безпеки та оточуючих.

Важливо: з рекомендаціями жителям Житомирщини під час воєнного стану можна ознайомитися ТУТ.

Разом переможемо!