До Дня Конституції України: ігровий патріотичний квест «З Україною у серці»

Дата: 28.06.2022 17:11

З нагоди Дня Конституції України у бібліотеці Пулинської селищної ради для юних читачів провели ігровий патріотичний квест «З Україною у серці».

Діти мали можливість у спокійній сімейній атмосфері дізнатися про історію створення Конституції, державну символіку України, поглибити знання про звичаї та традиції українців, поспілкуватися з однолітками та креативно провести час.

Крім цього, діти ознайомилися з книжковою викладкою «Моя єдина Україна» та переглянули навчальну відео-презентацію «День Конституції України», яка допомогла їм дізнатися про свої права і обов'язки, гарантовані Основним законом держави.

У ході квесту діти мали нагоду відгадувати загадки, співати патріотичні пісні, розмальовувати національні символи, розповідати вірші і навіть підтанцьовувати.

Після ознайомлювально-навчальної частини квесту юні поціновувачі прекрасного відвідали музей «Пулинські барви», де почерпнули позитивних емоцій із виставки робіт вихованців художнього відділу школи мистецтв та дізналися про творчість земляків-художників, які пішли  з життя у рамках виставки «Пам’ятаємо. Любимо. Пишаємося».

Змінивши локацію, учасники патріотичного квесту перемістилися у селищний парк, де  кольоровою крейдою на асфальті малювали свої мрії, світ навколо та мирну, незалежну Україну.

На жаль, сьогодні це світле свято затьмарила війна. Та ми не здаємося! Ми знаємо – Конституція – наш національний портрет, наша демократична історія, цінності, які ми сповідуємо і за якими живемо. Ми стоїмо за правду, за майбутнє наших дітей, за вільне життя! Ми неодмінно переможемо!