22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2022 11:23

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни працівники Пулинської селищної ради, схиливши голови, прийшли до  Монументу Слави, щоб покласти квіти та хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про тих, хто не повернувся з фронтів, хто став жертвою найстрашнішої війни в історії людства, хто мужньо боронив свою країну від ворога.

Нехай навічно у нашій пам’яті залишаться усі, хто виборов для нас перемогу, усі, чиї імена навічно викарбовувані на меморіальних плитах та Обелісках Слави.

Світла пам'ять усім полеглим за волю України!