22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2022 11:23

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни працівники Пулинської селищної ради, схиливши голови, прийшли до  Монументу Слави, щоб покласти квіти та хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про тих, хто не повернувся з фронтів, хто став жертвою найстрашнішої війни в історії людства, хто мужньо боронив свою країну від ворога.

Нехай навічно у нашій пам’яті залишаться усі, хто виборов для нас перемогу, усі, чиї імена навічно викарбовувані на меморіальних плитах та Обелісках Слави.

Світла пам'ять усім полеглим за волю України!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису