Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.06.2022 09:52

З метою здійснення соціального захисту дітей громади, результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів, 22 червня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Пулинської селищної ради №6 під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка.

На порядок денний було винесено питання про стан виконання батьківських обов’язків, розглянуто висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, а також затверджено 18 індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

По питаннях порядку денного доповіли головний спеціаліст  Тетяна Андрійчук та провідний спеціаліст Оксана Пітра.

Члени комісії, заслухавши інформацію, детально вивчили та обговорили матеріали справ з вищезазначених питань, з’ясували факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняли ряд конструктивних та виважених рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей.