Як діяти, якщо сторінку на фейсбуці зламали і розсилають повідомлення друзям?

Дата: 17.06.2022 14:11

Випадки зламу персональних сторінок користувачів Facebook, на жаль, непоодинокі. Зламавши сторінку, зловмисники не тільки можуть просити гроші у борг від імені власника акаунту, а й використати сторінку для розміщення потрібної їм інформації. Або ж просто для отримання особистих даних людини, які можуть зберігатися у профілі. Як діяти при зламі акаунту розповідають у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Якщо є змога і ви не втратили доступу до свого облікового запису, терміново змініть пароль до сторінки.

1. Відкрийте меню у верхньому правому куті сторінки Facebook
  2. Виберіть Налаштування та конфіденційність, а тоді натисніть Налаштування.
  3. Натисніть Безпека й авторизація.
  4. Клацніть Редагувати поруч із пунктом Змінити пароль.
  5. Введіть поточний і новий паролі.
  6. Натисніть Зберегти зміни.
  7. Повідомте Facebook, що ваш обліковий запис зламали.

Якщо ви втратили доступ до акаунту – невідкладно попросіть друзів повідомити адміністрації Facebook, що вашу сторінку зламали. Для цього в шапці сторінки натисніть три крапки та виберіть пункт "Отримати підтримку або поскаржитися на профіль". Далі – "Я хочу допомогти", а після цього – "Злам облікового запису".

Детальну інформацію можна дізнатися в розділі "Зламані облікові записи" в Довідковому центрі Facebook https://www.facebook.com/help

Нагадуємо: щоб захистити свій акаунт у соцмережі, обов’язково заздалегідь установіть двофакторну автентифікацію та надійний пароль.

Інші рекомендації доступні в соціальних мережах за тегом #ДССЗЗІ_рекомендує