Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 17.06.2022 16:34

Дорогі наші лікарі і всі медичні працівники! Напередодні вашого професійного свята хочеться висловити найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Бо ж саме Ви, медики, докладаєте максимум зусиль для порятунку людей, ви надихаєте їх на одужання та програмуєте на оптимізм. А у світі, як відомо, немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука щасливого життя.

Сьогодні, коли українці мужньо протистоять рашистській навалі, ваша праця є надією для тисяч наших Захисників і Захисниць.  Ви, жертвуючи своїм правом на спокій та відпочинок, знаходитеся поруч з людьми у найскладніші години, рятуючи їхні життя. Ви несете дуже тяжку ношу, бо від вас залежать життя неймовірних людей. Ви сміливо боролися з коронавірусом, а сьогодні ще більш сміливо бороните свою передову, свій фронт! І ми дякуємо Вам за це!

У світлий День вашого професійного свята сердечно зичу усім медичним працівникам і ветеранам медицини мирного неба, богатирського здоров’я та прометеєвої витримки. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію. Хай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Дякую Вам за нелегку та відповідальну працю!

З найщирішими вітаннями, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!