Як захистити свої гроші від шахраїв в інтернеті:

Дата: 16.06.2022 14:13

Під час війни зловмисники постійно спекулюють на темі фінансової допомоги українцям, які постраждали від дій рф. Набули популярності і схеми псевдоволонтерства та фішингові розсилки для отримання даних банківських карток громадян.

Кіберполіція від початку запровадження воєнного стану викрила майже 500 осіб, причетних до онлайн-шахрайства. Разом із партнерами, Держспецзв'язку та Національним банком України, Кіберполіція розробила інструкції, які допоможуть розпізнати злочинні схеми, а також надавати або отримувати допомогу в інтернеті безпечно.

Розповідаємо про важливе:
- Як розпізнати шахрайську схему?
- Як безпечно допомагати та отримувати допомогу в інтернеті?
- Рекомендації щодо захисту мобільного банкінгу.

Долучайтеся та пересилайте ці поради своїм знайомим.

Важливо: обов?язково повідомляйте про злочинні схеми та кібератаки Кіберполіцію та Урядову команду реагування на комп?ютерні надзвичайні події CERT-UA. Це варто робити, щоб фахівці попереджали спроби шахрайства та кібератаки в інтернеті, а також притягали винних до відповідальності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису