Пулинщина у скорботі: на війні загинув Віктор Бусько

Дата: 05.06.2022 12:47

Чорний ворон смерті приніс скорботну звістку у Пулинську громаду: захищаючи Україну, у зоні бойових дій загинув мешканець села Очеретянка – Віктор Юрійович Бусько, 1986 року народження.

Мужній і відважний Захисник України, військовослужбовець знаної Житомирської 95-ї бригади, сапер відділення розмінування – Віктор Юрійович Бусько був справжнім патріотом України, незламним Воїном, котрий боронив її суверенітет стільки, скільки мав сил, віддавши найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас.

Віктор Бусько був призваний на військову службу 7 квітня 2022 року, а вже 20 квітня сталося непоправне – наш земляк загинув у зоні бойових дій.

Пулинська селищна рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи… Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати! Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна...

Прощання із Захисником відбудеться 7 червня у селі Очеретянка у приміщенні Будинку культури о 12.00 год.  Похоронять Героя на місцевому кладовищі.

Вічна слава, пам'ять і шана Герою!