Благодійна організація «LUMOS» надала допомогу дітям та сім’ям громади

Дата: 03.06.2022 16:11

3 червня 2022 року представники міжнародної благодійної організації «LUMOS» надали допомогу дітям та сім’ям з числа соціально-незахищених верств населення. Допомогу  у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та канцелярських товарів отримали 36 сімей, в яких виховуються 135 дітей.

В умовах воєнного часу сім’ї частіше стикаються з проблемами соціального характеру, які негативно впливають на рівень їх життя. Головною метою фонду є досягнення майбутнього, де кожна дитина виховується у безпечному, люблячому домі, за підтримки родини, що допомагає їй благополучно розвиватися.

Служба у справах дітей Пулинської селищної ради висловлює щиру вдячність благодійній організації «LUMOS» та усім причетним за надану допомогу та підтримку у такий непростий час!