В Україні створили телеграм-бот, який повідомляє про наявність пального

Дата: 03.06.2022 10:25

Через дефіцит пального в Україні, який спостерігається кілька тижнів, багато водіїв стикнулися з проблемою інформування щодо наявності різного типу палива на заправних станціях у окремих регіонах України.

З метою допомогти охочим придбати паливо і при цьому не зїздити даремно на заправку, в Україні створили Telegram- бот PetrolAlertU A, за допомогою якого відтепер можна відстежити наявність певного типу пального у різних містах України.

Telegram-бот допоможе бути в курсі, на яких АЗС з'явиться пальне. Достатньо буде обрати вид потрібного пального і вказати свій населений пункт. Після цього, бот розпочинає моніторити АЗС у вашому місті і якщо на якійсь станції з'явиться пальне — бот надішле повідомлення.

Бот PetrolAlertUA відслідковує наявність пального на АЗС найбільш поширених мереж України і повідомляє підписників: про назву АЗС, адресу і тип наявного пального. Бот опрацьовує дані з відкритих джерел вже кількох відомих мереж, а згодом планують додати і нові мережі АЗС.

Як користуватися Telegram-ботом для виявлення пального?

• підписатися на PetrolAlertUA в Telegram;
  • зазначити регіон, у якому ви знаходитесь, а також район та місто чи населений пункт;
  • обрати тип пального, про який хочете отримувати сповіщення: бензин, дизель або газ (можна обрати одразу кілька варіантів).