Вишиванка - код української нації (фотозвіт)

Дата: 20.05.2022 10:53

У барвисті вишиванки, сорочки і сукні з незвичайними символічними орнаментами-оберегами учора зодяглася уся Пулинська громада.

На знак солідарності і єдності українців в усьому світі, з метою підтримати наших незламних військових та продемонструвати гордість називатися українцями, мешканці та гості громади, діти і дорослі, чоловіки й жінки у святкових вишиванках приходили на роботу та на прогулянку.

Незліченна кількість людей у цей день стали частинкою національного свята, вони робили фото для соціальних мереж та для сімейних колекцій, писали слова-підтримки кожному українцю у цей складний, переломний час.

Наскрізною ідеєю цього величного Дня стала думка про те, що Україна – неподільна, а українці – незламні, бо ж ми сплетені докупи міцною ниткою з любові, демократії, взаємопідтримки і справедливості.

Ми переконані: вишиванка – одяг сміливих і вільних людей, гордих і нездоланних українців! І ми пишаємося цим!

Слава Україні! Слава її Захисникам і Захисницям, які боронять рідну землю на усіх фронтах.

Вічна пам'ять усім полеглим у боротьбі за Україну, за вільне майбутнє багатьох поколінь!