П’ятничні прибирання в громаді

Дата: 20.05.2022 16:31

Працівники Пулинської селищної ради кілька п’ятниць поспіль долучаються до прибирання вулиць, узбіч доріг, парків та зон відпочинку. Сьогодні провели заходи з приведення у відповідний санітарний стан селищний парк: збирали розкидані гілки та гребли підсохлу траву, раніше скошену комунальниками.

П’ятничні прибирання прилеглих територій підприємств, установ, організацій повинні стати традицією, до якої долучається велика кількість людей. Ми знаємо – спільними зусиллями досягати результату набагато легше та швидше!

Тому вкотре нагадуємо усім: і працівникам різних підприємств, установ, організацій, і мешканцям та гостям громади. Такі спільні толоки – не лише корисні для навколишнього середовища, рекреаційних зон, естетичного вигляду кожного окремого об’єкту чи домогосподарства, а й сприяють певному міжособистісному діалогу!

Віримо, що і у екологічних ініціативах з прибирання – ми єдині, як і у всьому іншому!

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису