Бібліотека Пулинської селищної ради запрошує юних читайликів на свято «Дітям - радість, дітям - сонце, дітям - мир і доброта"

Дата: 23.05.2022 16:58

До Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня (у середу), о 15-00 годині, бібліотека Пулинської селищної ради запрошує юних читайликів на свято «Дітям - радість, дітям - сонце, дітям - мир і доброта».

У програмі :

- літературний вояж «Веселі пригоди в країні Читландії» (бліц-вікторина «Нумо, казку відгадай!», експромт-вистава (сценки з улюблених казок);

- флешмоб дитячих привітань «Літо зустрічаємо, всіх дітей вітаємо» (читаємо свої улюблені вірші);

- творча виставка «Територія щасливого дитинства» (намалювати свою мрію);

- розважально-ігрова програма «Нехай щирий сміх дитячий над Україною лунає» (конкурси, вікторини, загадки, рухливі ігри).

Якщо Вам потрібна допомога у підготовці до свята, звертайтеся до бібліотеки Пулинської селищної ради. З нетерпінням чекаємо зустрічі!