Служба у справах дітей  Пулинської селищної ради оголошує конкурс малюнків

Дата: 23.05.2022 14:29

Щороку 1 червня ми відзначаємо одне з найчуттєвіших свят – Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. У цей День ми з особливим трепетом відносимося до нашої малечі, намагаємося здійснювати їх заповітні мрії та бажання, прагнемо бачити їх, найцінніші у світі, безтурботні, усмішки, які надають нашому життю сенс.

У контексті відзначення Міжнародного дня захисту дітей, з метою сприяти розвитку дитячої творчості, вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, а також щоб підтримати українських воїнів служба у справах дітей Пулинської селищної ради оголошує конкурс дитячих малюнків «Діти Пулинської громади за мир та щастя в Україні», орієнтований на дітей віком від 7 до 15 років.

Конкурс проводиться на території Пулинської громади з 23 по 31 травня 2022 року.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Намалювати малюнок,  який відповідає темі конкурсу та підписати його (вказати ПІБ, місце проживання, вік та контактний номер телефону).

2. Малюнок принести до служби у справах дітей  Пулинської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 13, смт. Пулини, ІІ поверх, ліве крило.

Переможців конкурсу буде визначено та нагороджено подарунками у Міжнародний День захисту дітей – 01 червня 2022 року.