Привітання селищного голови з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря

Дата: 19.05.2022 15:23

Шановні лікарі сімейної медицини Пулинської громади! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Всесвітнім днем сімейного лікаря, яке ми святкуємо щороку 19 травня!

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

У день вашого професійного свята від усього серця бажаю Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Хай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію та впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!

Щиро дякую Вам за витримку, самовіддану жертовну працю, порятунок людських життів та постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів. Хай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин.

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!