Привітання Пулинського селищного голови з Днем вишиванки

Дата: 19.05.2022 09:17

Дорогі мешканці та гості громади! Щороку у третій четвер травня ми надягаємо особливий одяг, символ нашої національної ідентичності – дорогу серцю вишиванку. У цей день усе навколо нас змінюється, стає таким ж барвистим і опроміненим давніми традиціями. У цей день іншими стаємо й ми…

Одягаючи вишиванку кожен з нас з гордістю почуває себе українцем з багатовіковою культурою та традиціями. У День вишиванки ми демонструємо не тільки свою єдність, незламність та глибоку любов до Батьківщини, а й прагнемо захистити багатовічне духовно-культурне надбання наших предків.

Вишиванка – це не просто сорочка чи сукня - це надійна броня кожного українця, його душа, вишита нитками. Це національна святиня, оберіг, що несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

У день національного свята бажаю кожному з вас миру, щастя і міцного здоров'я! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення. Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по усьому світу.

Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Вишиванка – одяг вільних людей, не забуваймо про це!

З найщирішими вітаннями,  Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!