Важлива інформація щодо благоустрою та санітарного прибирання територій громади

Дата: 16.05.2022 10:16

Шановні керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, власники та користувачі домоволодінь, мешканці та гості громади, Пулинська селищна рада звертає вашу увагу на те, що відповідно до Рішення виконавчого комітету Пулинської селищної ради від  24.03.2022 року  № 324 «Про  благоустрій та санітарне прибирання територій Пулинської територіальної громади», встановлено єдиний день прибирання на території Пулинської громади – п’ятницю.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів селищної ради та прилеглих до них територій у належному санітарному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, поліпшення екологічного стану території та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, просимо Вас проводити необхідні заходи щоп’ятниці.

Пам'ятаймо, що чисто не тільки там, де не смітять, а й там, де прибирають! Не будьте байдужими, адже саме Ви – господарі на власних чи закріплених за Вами ділянках!