ФК «Пулини» – переможці Благодійного відкритого турніру з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 16.05.2022 15:05

14 травня 2022 року в селищі Нова Борова відбувся Благодійний відкритий турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України. Серед шести команд-учасниць і наша ФК «Пулини».

У ході насиченого спортивного протистояння футболісти нашої громади зуміли обійти суперників та вибороти перемогу.

Пулинська селищна рада вітає спортсменів з перемогою та дякує за активну громадську позицію і чітке усвідомлення того, що кожен з нас мусить внести свою лепту у спільну перемогу. Дякуємо, що гідно представляєте нашу громаду у поєдинках з сусідніми громадами та долучаєтеся до ініціатив і доводите, що українці завжди й в усьому єдині.

Міцного здоров'я, терпіння та надійної підтримки кожному з Вас. Миру і перемоги усім нам!

Слава Україні! Слава її Захисникам та Захисницям! Слава незламному українському народові!