НЕ ПІДЛЯГАЄ ЗАБУТТЮ…

Дата: 13.05.2022 16:23

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій 1937-1938 років. Ця дата встановлена з метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Мільйони людей рішеннями сталінської влади були безпідставно оголошені «ворогами народу», страчені фактично без суду і слідства, приречені на муки та голодну смерть у таборах чи на засланні. Репресій зазнавали, як правило, найбільш обдаровані, працьовиті і соціально активні громадяни.

З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання молоді та вшанування жертв масових розстрілів у бібліотеці Пулинської селищної ради оформлена книжково-інформаційна викладка «Забуттю не підлягає».

Це наша історія, тому ми не маємо права забувати. Нікого і нічого… Це та пам'ять, на якій будується наше майбутнє!