Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 12.05.2022 10:52

12 травня в Україні та світі відзначають Міжнародний день медичної сестри, встановлений на честь сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам у Кримській війні.

Це свято особливих людей, котрі щодня проявляють безмежне терпіння, співчуття і душевну щедрість. Ми шануємо і цінуємо неймовірно складну працю тих, хто добрим словом полегшує страждання хворого, вселяє йому надію на одужання та оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Медсестри разом із лікарями довгий час боролися з нещадною пандемією коронавірусу, нині ж змушені боротися з новою напастю і рятувати життя як цивільних, так і військових – наших Захисників, яких не оминула ворожа рашистська зброя.

У День професійного свята хочу побажати Вам спокою у такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи,  комфортних умов праці та успіхів у благородній справі служіння людям. Здоров’я Вам на довгії літа, благополуччя, миру, поваги, терпіння та люської благодаті! Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Низький уклін Вам за відданість професії у такі нелегкі часи!

З найщирішими вітаннями, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!