Внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну грошову допомогу

Дата: 12.05.2022 16:03

Від початку вторгнення росії в Україну увесь цивільозавний світ підтримав українців у цій нелегкій кривавій боротьбі. Люди з усього світу, уряди країн, різноманітні підприємства, установи, організації, підприємці, спонсори, меценати, філантропи, селебреті і просто небайдужі активно долучилися до допомоги нашій країні і її незламному народові.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє, що нині, окрім державної допомоги внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну цільову грошову підтримку, що реалізується спільно з Урядом УкраїниФото без опису.

Зокрема, таку допомогу ВПО можуть отримати від:

1. Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні спільно з Товариством Червоного Хреста України - surl.li/byyrt ;
  2. Програми від ЮНІСЕФ «Спільно» - surl.li/byyru ;
  3. Агентства ООН у справах біженців - surl.li/byyrw ;
  4. Всесвітньої продовольчої програми ООН - surl.li/byysw ;
  5. Міжнародної організації з міграції (МОМ) - surl.li/byyry ;
  6. Норвезької ради у справах біженців (NRC) - https://www.facebook.com/ua.nrc.no/posts/1629664447399685 .

Разом з тим наголошується, що отримати фінансову допомогу в розмірі 2220 грн на особу в місяць можна тільки від однієї з організацій, яка реалізує програму ООН. Це один і той самий вид допомоги, що здійснюють різні агенції, перелік яких не є вичерпним.

Детальніше про умови та суму виплат, а також географію реалізації кожної з програм можна дізнатися з інфографіки.