Список змін, які можна внести про фоп на порталі дія, збільшився

Дата: 10.05.2022 08:40

Відтепер на порталі Дія підприємці зможуть внести зміни до прізвища, ім’я, по батькові та місцеперебування – повідомляє Міністерствр цифрової трансформації України.

Раніше, щоб внести ці зміни до ФОП, треба було йти до міської або селищної ради, ЦНАП чи нотаріуса, чекати в черзі, заплатити 250 грн, щоб подати заяву, та знову чекати кілька діб, доки її опрацюють.

Тепер достатньо кількох хвилин на заповнення заяви онлайн у кілька кліків, 24 години на внесення змін та 190 гривень замість 250. Жодних черг та бюрократії, запевняють у відомстві.

Щоб внести зміни до ФОПа, потрібно:

• авторизуватися на порталі «Дія»;
  • натиснути «Послуги» — «Підприємництво» — «Внесення змін про ФОП»;
  • заповнити заявку, підписати КЕП та сплатити онлайн.

Далі заява автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців, а її статус можна переглянути в особистому кабінеті на порталі «Дія». Результат надійде на електронну скриньку.

Послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.