РНБО України розроблено вебресурс «Антивоєнна коаліція»

Дата: 09.05.2022 08:40

Апарат Ради національної безпеки і оборони України розробив вебресурс «Антивоєнна коаліція». Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України уряди країн світу, компанії, міжнародні організації, об’єднання та федерації, публічні особи та мільйони людей у всьому світі висловлюють підтримку нашій державі та надають практичну допомогу. Тепер про ситуацію на антипутінському фронті можна дізнатися на вебресурсі «Антивоєнна коаліція», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, тут можна дізнатися про: акти підтримки України; обмеження співпраці з росією; інформацію про суб’єктів, які вжили різноманітних заходів для наближення перемоги України. Потенційні учасники коаліції можуть також дізнатися, як допомогти Україні: https://stop-rf.com/