Вітання Пулинського селищного голови з Днем піхоти!

Дата: 06.05.2022 12:22

З початком війни росії проти України усі ми перестали помічати те, що відбувається навколо нас. Ми не відзначаємо свята і не зосереджуємося на днях, тижнях, місяцях, адже всі вони сприймаються як безкінечні чорні і напружні дні… дні війни! Разом з тим, ми все частіше починаємо дякувати тим, хто боронить наш край, тим, хто допомагає.

Тож, сьогодні, у День піхоти Збройних сил України, який щорічно відзначається 6 травня, хочеться привітати і подякувати цим нескореним Героям.

Піхота — це основа, кров та плоть нашого війська! Це — щирі, мужні та відчайдушні люди, які понад усе люблять свою землю і готові стояти на її захисті до переможного кінця.

У день професійного свята бажаємо кожному з Вас сталевого здоров'я і мужності, виправданих життєвих цілей і постійної витримки, стійкості і ентузіазму. Нехай Ваша віра і патріотизм завжди супроводжуються Божим покровом, котрий берегтиме Вас від куль підлих ворогів.

Спасибі усім піхотинцям, чоловікам і жінкам, які відстоюють волю нашої країни та захищають весь цивілізований світ у жорстоких боях з рашистами. Бережіть себе, дорогі Герої!

Низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих за свободу та незалежність України!

Слава Україні! Слава її Захисникам!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!