Медична допомога для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.04.2022 12:56

Через початок повномасштабних військових дій рф в Україні частина українців вимушена змінити місце проживання. Разом із тим медична система України адаптувалася до реалій, і кожен українець може отримати необхідну медичну допомогу.

Перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда наголосив, що внутрішньо переміщені особи можуть бути прийняті у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування, а відсутність декларації не є перепоною для отримання первинної медичної допомоги.

Важливо: надання медичної допомоги переселенцям у невідкладному стані, а також проведення ними та їх дітьми вакцинації згідно з Календарем профілактичних щеплень не вимагатиме наявності у таких пацієнтів декларації з сімейним лікарем.

Більше інформації про те, як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря, терапевта або педіатра у воєнний час, дивіться у інфографіці, оприлюдненій Міністерством охорони здоров'я публікує