В Україні створено довідник контактів організацій і установ, що надають допомогу в умовах воєнного стану

Дата: 28.04.2022 09:46

За ініціативи Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) створено довідник, який містить корисну інформацію про контакти установ та організацій, що надають допомогу в умовах воєнного стану.

У довіднику зібрано «гарячі лінії» та контакти для людей, які потребують допомоги в умовах воєнного стану на національному рівні. Зокрема – щодо освіти та психологічної допомоги. А також інформацію від обласних військово-цивільних адміністрацій про телефони «гарячих ліній» та контакти для надання допомоги евакуйованим особам, переміщеним особам.

Більш детально - у наведеній інфографіці за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1ElzYEeuwxLwh-ABz9ZOMCJOMplREY70F/edit.