На Пулинщину привезли Вифлеємський вогонь

Дата: 24.04.2022 17:45

У світле свято Воскресіння Христового, Пулинський селищний голова привіз у нашу громаду Благодатний вогонь та передав його до Православної церкви України (Київського патріархату) отцю Сергію. Вифлеємський вогонь доставили літаком із Єрусалима до Варшави, на кордоні — передали нашим поліцейським, після цього очільник Житомирщини привіз його до Свято-Михайлівського кафедрального собору, звідки вогонь прибув і до нас.

Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

Ми віримо, що Вифлеємський вогонь у нашій громаді – це світлий знак.