Пулинська громада доєдналася до щорічної акції "За чисте довкілля"

Дата: 15.04.2022 15:48

Сьогодні на території Пулинської громади відбулося масове прибирання у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля»!

До весняної толоки з радістю доєдналися працівники підприємств, установ, організацій та небайдужі  жителі нашої громади.

Завдяки спільним зусиллям були проведені заходи з  благоусторою, прибирання, поліпшення естетичного та санітарного стану вулиць, скверів, спортивних та дитячих майданчиків, прибудинкових територій тощо. У ході акції було прибране побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля та інші відходи.

Пулинська селищна рада висловлює щиру вдячність кожному, хто долучився до забезпечення екологічного добробуту нашої громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти й порядку, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою та озеленення територій населених пунктів громади після зимового періоду.

Приємно, що більшість із мешканців та гостей нашої громади дотримуються принципу: «Чиста громада – це показник культури мешканців, які проживають у ній!»