Пулинська селищна рада висловлює вдячність

Дата: 13.04.2022 16:45

Пулинська селищна рада висловлює вдячність депутату селищної ради Володимиру Рудюку за придбані продукти харчування, гігієнічні товари та підгузки, які найближчим часом стануть частиною гігієнічно-продуктових наборів для переселенців та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Приємно, що на потреби наших громадян відгукуються чуйні серця наших мешканців, підприємців, депутатів, волонтерів. Знаємо, що рухаючись в одному напрямку, підтримуючи один одного, допомагаючи кожному, ми вже зовсім скоро наблизимося до нашої найзаповітнішої мрії – перемоги!

Висловлюємо щиру вдячність Володимиру Леонідовичу за свідому громадську позицію, постійну співпрацю та бажання допомогти тим, хто опинився у скруті. Нехай ваше добро повертається до Вас сторицею!

Фото без описуФото без опису Фото без опису