З добром у серці...

Дата: 13.04.2022 14:27

Вже не вперше Пулинська селищна рада дякує за гуманітарну допомогу кожному, хто долучається до забезпечення наших Оборонців, внутрішньо переміщених осіб та інших найбільш вразливих категорій населення.

Сьогодні вкотре висловлюємо вдячність нашому меценатові Івану Антоновичу Прокопчуку, який передав форму нашим пожежникам у рамках гуманітарної допомоги з Нідерландів.

Від імені селищної ради та наших рятівників висловлюємо глибоку вдячність Івану Антоновичу за всебічну підтримку у такий нелегкий військовий час. Радіємо, що у нашій громаді є люди, котрі активно допомагають, залучаючи підтримку, зокрема і з закордону.

Вкотре повторимо: наша перемога залежить від нашої єдності, від того, наскільки ми використовуватимемо будь-який шанс, щоб допомогти кожному, хто потребує. І багатство наше – саме в людях: щирих, відкритих та безкорисливих! Людях, котрі за покликом серця стають волонтерами!

Нехай ця підтримка і добро неодмінно повернуться до Вас людською вдячністю і Божим благословенням!