"Правила" для мирного існування один з одним

Дата: 12.04.2022 16:46

На жаль, кожен з нас розуміє, що після нашої перемоги у цій кривавій війні жити, як раніше, вже не вийде! Тому Центр протидії дезінформації закликає відкинути всі чвари й акцентувати увагу на внутрішній дисципліні та інформаційній гігієні.

До вашої уваги 6 правил НОВОЇ «воєнної» України для мирного існування один з одним:

• Не порушуємо режиму «тиші». Гучна музика (особливо російськомовна), сигналізації авто, гупання в квартирах — прохання їх максимально обмежити.
  • Не сперечаємося з поліцейськими та тероборонівцями — пам'ятаємо про ввічливість та спокій.
  • Не зловживаємо спиртними напоями (де це дозволено), не смітимо на вулицях.
  • Так, комендантська година для усіх, навіть для хвостатих.
  • Завжди перевіряйте інформацію перед тим, як її поширювати. Дезінформація та маніпуляція — це одвічні помічники окупантів!
  • Довіряйте інформації лише з офіційних джерел!

Пам'ятаймо: країна у нас одна — іншої немає. Тому вчимося жити за новими правилами, в мирі та злагоді, на злість усім ворогам! Слава Україні!