ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує розраховуватись за газ онлайн – безпечно та вигідно

Дата: 12.04.2022 11:23

У квітні, попри військові дії, паперові рахунки надійдуть споживачам ТОВ «Житомиргаз Збут» вчасно.  Після 10 числа клієнти компанії отримають їх поштою.

Побутові споживачі можуть просто, безпечно та вигідно розраховуватися за використане блакитне паливо за допомогою електронних сервісів. Адже комісія при оплаті онлайн – 0%.

Сплатити за спожитий газ можна за допомогою:

Нагадаємо, що ТОВ «Житомиргаз Збут» постачає газ у повному обсязі всім клієнтам без винятку, навіть тим споживачам, які зараз не мають можливості сплатити за газ. Проте, аби ми й надалі могли продовжувати постачати газ, закликаємо усіх, хто має таку можливість, продовжувати сплачувати рахунки.

Тим самим Ви допомагаєте тим, хто через війну такої можливості немає. Надійний тил — це працююча комунальна інфраструктура. Дякуємо усім нашим клієнтам, хто це розуміє і продовжує сумлінно сплачувати за газ!