У Житомирській області змінили тривалість комендантської години

Дата: 11.04.2022 14:15

Шановні мешканці та гості Пулинської громади! Відповідно до Рішення ради оборони Житомирської області від 11.04.2022 року «Про оборонні заходи», повідомляємо Вас про зміну комендантської години.

Від сьогодні, 11 квітня, комендантська година розпочинатиметься о 22:00 год і закінчуватиметься о  05:00 год в усіх населених пунктах області до прийняття нового окремого рішення!

Просимо кожного бути свідомим та далекоглядним! Нагадуємо, що у цей час діють певні обмеження, необхідні для вашої ж безпеки. У визначений час необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.

Перебувати на вулицях у комендантську годину мають право лише військові, поліцейські та громадяни, які мають спеціальну для цього перепустку.

Правопорушників правоохоронці будуть притягувати до відповідальності.

Бережіть себе! Збережемо Україну!