Іван Прокопчук вкотре завітав з гуманітарною допомогою

Дата: 11.04.2022 11:57

Шановна громадо!

Жити у часи воєнних дій надзвичайно складно. Постійна напруга, непевність кожного наступного дня, стреси і нестабільність докорінно змінили наше життя і, заразом, нас самих.

Дуже приємно розповідати у такі складні часи про приємні події і про чудових людей, про їх допомогу і небайдужість.

Нині вкотре хочемо висловити вдячність Івану Антоновичу Прокопчуку, котрий регулярно постачає гуманітарну допомогу, зокрема продукти харчування для наших переселенців та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Ми усі розуміємо, наскільки важливо зараз триматися разом, наскільки важливо допомагати постійно, наскільки вклад кожного, навіть найменший, важливий.

Щиро дякуємо Івану Антоновичу за його громадську позицію, бажання допомагати, за небайдужість до проблем наших мешканців, внутрішньо переміщених осіб та військових, за готовність відгукнутися на потреби кожного, хто опинився в біді. Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею.

Миру усім нам! Віримо у перемогу, віримо у наших неймовірних українських людей, котрі мужньо боронять країну на усіх фронтах та доводять усьому світові, що  українці завжди «один за всіх і всі за одного»!