Звернення Пулинського селищного голови!

Дата: 08.04.2022 09:08

Шановна громадо!

Наші Воїни невтомно боронять українську землю на сході на півдні країни. Усі ми продовжуємо захищати її в тилу. Кожен по-своєму сприяє перемозі, кожен корисний там, де він є. І ці жахливі 44 дні війни є яскравим прикладом нашої героїчної боротьби, національної боротьби за право на життя!

Ниці орки, гнані нашими Збройними Силами, відступили з певних регіонів, зокрема і з Житомирщини, проте ми і далі напоготові. Ми повинні бути вкрай обережними і відповідальними.

Досить приємно чути і бачити підтримку кожного з Вас у допомозі нашим переселенцям, людям похилого віку та сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Приємно, що допомагають усі, незалежно від статків, статусу і посад, а усі – бо кожен розуміє труднощі, з якими стикнулися багато з нас у цей час.

Тож закликаю Вас і надалі всебічно сприяти нашій спільній перемозі на усіх фронтах! Ми віримо, що немає у світі зброї, котра здатна зломити такий величний народ… немає ворога, який не буде покараний за свої звірські злодіяння. Ми віримо у Бога і у справедливість! Ми віримо у перемогу!

На жаль, всяка війна супроводжується втратами… втратами по обидві лінії боротьби. Тому, сьогодні, як і щодень, хочу подякувати кожному мужньому Захиснику, кожній нездоланній Захисниці – усім, хто дозволяє нам сподіватися на перемогу і розраховувати на мир! Вічна пам'ять полеглим Воїнам та закатованим у вбивчій рашистській війні!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!