Довелося топити сніг, щоб вижити - Олександр Слобожан, який вижив у оточеній Бучі

Дата: 04.04.2022 12:50

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан у перші дні окупації разом із родиною перебував у місті Бучі.

В інтерв’ю  на каналі CNN він розповів про ситуацію у Бучі, де він перебував у перші дні військового вторгнення російських військ на територію України.

«24 лютого, я зі своєю сім’єю був у Бучі, де я мешкаю. Ми опинилися під обстрілами, і до 12 березня я знаходився там, де були розгорнуті бойові дії. Була дуже важка ситуація. В оселях не було ні світла, ні газу, ні опалення. Місцева влада намагалася робити все можливе, щоб забезпечити людей хлібом у віддалених районах, але це було складно і через небезпеку. Довелося топити сніг, щоб вижити»розповів виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Більше подробиць у відео: https://youtu.be/D7-ZX85v3fg

Тримаймося! Все буде Україна!