З гуманітарною допомогою на Пулинщину завітав Володимир Литвин

Дата: 06.04.2022 14:32

Сьогодні на територію Пулинської громади завітав уродженець Новограда-Волинського, громадський та політичний діяч, засновик Благодійного фонду «Майбутнє Полісся», у минулому народний депутат по нашому округу – Володимир Михайлович Литвин.

У такий складний час Благодійний фонд Литвина «Майбутнє Полісся» значну увагу приділяє допомозі військовим, волонтерам та усім іншим, хто потребує такої підтримки. Не оминув Володимир Литвин і нашу громаду, доставивши різноманітні засоби гігієни. Також він відвідав КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради та передав концентратор, маски й рукавички.

Пулинська селищна рада та керівництво лікарні висловлюють щиру вдячність за надану гуманітарну допомогу та сподіваються на подальшу співпрацю.