До військового комісаріату передано медичні препарати

Дата: 31.03.2022 16:42

Наша громада від початку війни активно займається якнайшвидшим вирішенням потреб наших Оборонців. Ми свідомі, що на них покладається надзвичайно важлива місія, як і на кожного з нас у ці страшні, вирішальні дні війни. Чорні дні у нашій історії, у житті усіх нас.

Нині селищною радою було придбано та передано до військового комісаріату медичні препарати, зокрема сердечні, знеболювальні,  протизастудні, заспокійливі та вітаміни. Це надзвичайно важливо для збереження здоров'я наших Захисників та концентрації їх на боротьбі.

Пулинська селищна рада щиро дякує кожному депутату, члену виконкому, підприємцю, волонтерові та просто небайдужим за те, що ви всіляко сприяєте допомозі нашим Воїнам. Просимо і надалі проявляти таку злагодженість та зосередженість у нашій спільній боротьбі. Боротьбі проти мороку рашистських орків!

Вистоїмо! Разом переможемо! Все буде Україна!

Фото без описуФото без опису Фото без опису