Турбота про здоров'я під час війни у режимі онлайн

Дата: 30.03.2022 15:13

На світанку 24 лютого 2022 року життя кожного громадянина України розділилося на "до" та "після". Українці почали боронити рідну землю, відбиваючи атаки ворога. Багато з нас зосередилися на допомозі військовим у цій війні, почали волонтерити та разом з усіма співвітчизниками боронити країну.

Сьогодні безперервний скролинг новинної стрічки, переповненої негативною інформацією, часто стає причиною підвищеної тривоги та стресу. Крім цього, багато українців, які мають хронічні захворювання потребують постійної медичної підтримки, але рашисти бомблять наші поліклініки й лікарні, стріляють по швидким, виводять з ладу медичну інфраструктуру і постачання. Однак, отримати медичну допомогу під час війни можливо.

Центр протидії дезінформації при РНБО України наводить перелік онлайн-ресурсів, що допоможуть піклуватися про здоров’я під час війни.

Консультацію лікаря онлайн можна отримати на таких ресурсах:

• Doctor Online – Health Assistant надав для всіх українців безкоштовні консультації на сайті.
  • Viveo Cares Foundation підтримує українських громадян, і пов'язує практикуючих лікарів, готових проводити безкоштовні медичні онлайн-консультації, та людей, які мають проблеми зі здоров’ям, і проживають у зоні бойових дій в Україні.
  • Likar.support - це сервіс з надання українцям безкоштовних медичних консультацій онлайн.
  • Психологи платформи teplo.app безкоштовно консультують всіх, чий запит пов'язаний з війною.
  • Волонтери TacticMedAid створили центр навчання домедичної допомоги, щоб у всіх була можливість врятувати своє або чиєсь життя під час війни. Відеолекції доступні на YouTube.

Бережіть себе! Збережемо Україну!