«ВзаємоДія» - онлайн платформа корисних ресурсів для громадян в умовах війни

Дата: 30.03.2022 12:24

В Україні команда волонтерів-фахівців з комунікацій створила інформаційну онлайн-платформу «ВзаємоДія», на якій зібрані корисні ресурси для громадян в умовах війни. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

На новому ресурсі сконцентровано найважливішу інформацію, розміщено посилання на сторінки організацій, волонтерських об'єднань, освітніх платформ.

Перейшовши за посиланнямможна швидко отримати правдиву інформацію про те, де працює найближча аптека, подивитись звіт щодо навантаженості черг на кордонах та отримати список контактів волонтерів для передачі гуманітарної допомоги.

Користувач легко та швидко може отримати пораду як діяти, до кого звернутися, як перевірити інформацію.

Платформа «ВзаємоДія» містить багато розділів,  у яких системно подаються та оновлюються корисні дані. Зокрема: «Отримати допомогу», «Переміщення та житло, допомога», «Як я можу допомогти зараз?», «Що робити, якщо...», «Що робити, якщо я...», «Де я можу знайти...», «Інформаційний простір», «Що робити, якщо вороги ...», «Психологічна підтримка», «Правила безпеки», «Інструкції/методики», «Як жити далі, поки йде війна?» тощо.

Детальніше за посиланням https://viyna.net.