Термін подачі заявок на отримання допомоги в рамках «єПідтримки» закінчується 31 березня

Дата: 28.03.2022 10:38

Кабмін визначив, що 31 березня 2022 року є останнім днем подання запитів для отримання допомоги в рамках програми «єПідтримка».

Про це йдеться в постанові уряду №367 від 26 березня.

«Установити, що останнім днем подання запитів (заявок) для отримання допомоги в рамках програми «єПідтримка» є 31 березня 2022 року», – йдеться в постанові.

Тож той, хто:

• ФОПи всіх груп, які сплатили ЄСВ за четвертий квартал 2021 року.
  • Наймані працівники, за яких сплачений ЄСВ за четвертий квартал, крім працівників організацій, які отримують кошти з держбюджету.
  • ФОПи, які не перебувають у стані припинення діяльності, реорганізації або ліквідації.

Подайте заявки на виплату!

Нагадаємо:

Раніше Володимир Зеленський заявив, що кожен громадянин України, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по 6 500 грн без жодних умов.

Програма розповсюджується на регіони, де продовжуються бойові дії: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області, а також Київ.

Кабмін виділив на такі виплати 21,45 млрд грн. До 22 березня заявки на отримання допомоги подали 3,1 млн українців. 21 березня почалися виплати 6 500 грн у рамках програми «єПідтримка».