Вітання з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2022 11:08

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ви обрали благородну професію військовослужбовця, Ви захищаєте нашу державу та даруєте людям спокій.

Сьогодні з великою гордістю і пошаною хочу звернутися до тих, хто нині боронить Україну від повномасштабного вторгнення російських військ та згадую із глибокою скорботою тих, хто пожертвував своїм життям за незалежність України.

Сучасна Національна гвардія України – це потужний військовий підрозділ справжніх патріотів України, це неймовірні люди, котрі щодня демонструють надлюдські можливості.

Ви – приклад мужності, гідності та відваги для усіх у нашій країні та далеко за її межами. Щиро дякуємо за ваш внесок у захист національної безпеки України, захист незалежності і суверенітету! Дякуємо, що нагадуєте усьому світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

У цей день щиро бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні!

Слава Україні!

Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!