Воєнний стан в Україні продовжено до 26 квітня

Дата: 21.03.2022 11:38

У зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, Верховна Рада 15 березня підтримала законопроєкт №7168 «Про продовження режиму воєнного стану в Україні» ще на 30 днів до 26 квітня.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 14.03.2022 р. № 133/2022, передбачається продовження строку дії воєнного стану з 05 години 30 хв. 26 березня строком на 30 діб.

Закон про воєнний стан передбачає, що на території України можуть запроваджуватися: обов'язковий трудовий обов'язок; відчуження особистого майна; обмеження на пересування; комендантська година; заборона на торгівлю зброєю та алкоголем; заборона на масові заходи та страйки; обмеження роботи засобів зв'язку та інтернету; заборона військовозобов'язаним змінювати місце проживання тощо.