Зеленський оголосив про щоденну загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок війни росії проти України

Дата: 17.03.2022 08:23

Указом Президента України №143/2022 встановлено загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України!

У відеозверненні до українців Володимир Зеленський відзначив:

«…я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам'яті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення росії, через терор, розв'язаний оккупантамиБудемо згадувати українців, які віддали своє життя. Військових та цивільних, дорослих та дітей», — сказав глава держави.

Вічна пам'ять усім полеглим під час цієї кривавої війни…