До уваги підприємців! Щодо застосування торгівельної надбавки!

Дата: 16.03.2022 11:30

Шановні підприємці Пулинської громади!

Нагадуємо Вам,  що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 року № 1 «Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» передбачено застосування торгівельної надбавки в розмірі не більше 10 % оптово-відпускної ціни на такі соціально значущі продукти: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель із борошна пшеничного вищого ґатунку), молоко пастеризоване жирністю 2,5 % (у плівці), олія соняшникова, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча) та масло вершкове жирністю 72,5 %, з урахуванням усіх послуг, пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

Пулинська селищна рада спільно з Пулинським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснює моніторинг встановлення суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на вище названі товари.

Крім цього, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548» доповнено перелік товарів, на які встановлено торгівельну надбавку у розмірі не більше 10 %: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

У зв’язку з цим, закликаємо Вас неухильно дотримуватися відповідних нормативно-правових документів, що регламентують вашу діяльність під час війни  в Україні та припинити будь-яке необґрунтоване підвищення цін.

Пам’ятайте: у часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на соціально значущі товари є неприпустимим!