З Днем українського Добровольця!

Дата: 14.03.2022 17:44

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ, встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України, відзначається в Україні щорічно 14 березня!

У цей день вшановують мужність та героїзм Захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяють зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою добровольці, сміливі і відважні воїни, постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Українські добровольці стали гордістю українського народу. Загалом у військовому конфлікті на Сході України взяли участь майже 40 добровольчих батальйонів.

Наразі добровольці беруть активну участь у війні, яку розв'язала росія проти України, та захищають країну від «визволителів», «руського міра» і здобувають перемогу.

У цей день вкотре доземно вклоняємося Вам та дякуємо за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Україна переконана, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Вічна слава героям, які полягли за Україну! Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Пулинський селищний голова - Олександр Гаврилюк!