Пулинський селищний голова звернувся до Президента Eurocities, мера м. Флоренція Даріо Нарделла

Дата: 11.03.2022 13:50

Фото без описуПулинський селищний голова Олександр Гаврилюк звернувся до Президента Eurocities, мера м. Флоренція Даріо Нарделла з проханням переглянути спосіб виявлення солідарності з народом України, зокрема шляхом максимальної ізоляції країни-агресора та недопущення розповсюдження пропагандистського наративу про братські народи.

Також запропонував Eurocities провести спільну онлайн-конференцію з українськими містами, результатом якої могло би стати відкрите звернення до світової спільноти та до муніципалітетів рф із закликом до їх мешканців відкрито виступити за припинення війни в Україні – що може стати справжнім проявом солідарності.

Фото без описуФото без опису