Кожен, хто втратив роботу через війну, отримає спеціальну допомогу у розмірі 6500 грн

Дата: 09.03.2022 13:54

Президент України Володимир Зеленський  у зверненні від 3 березня 2022 року заявив, що українці, які втратили роботу через війну, отримають допомогу від держави у розмірі 6,5 тис. грн. Йдеться про підприємців та звичайних працівників, які через військове вторгнення Росії в Україну втратили можливість працювати і заробляти собі на життя.

«Наш уряд уже підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Там, де бойові дії. Кожен найманий працівник, кожен ФОПівець, кожен наш громадянин України, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по шість із половиною тисяч гривень без жодних умов», – наголосив Глава держави.

За словами президента, попри війну в Україні будуть вчасно виплачені соціальні виплати, зокрема, пенсії.

«Українцям старшого віку, попри війну, забезпечуємо повну виплату проіндексованих пенсій, як це і має бути згідно з законодавством. З 1 березня пенсії проіндексовані на 14%. Виплати будуть проведені повністю», – запевнив Володимир Зеленський.

Подати заявку на допомогу від держави можна від 09 березня 2022 року, послуга доступна для всіх українців із регіонів, де ведуться найактивніші бойові дії — незалежно від вашої вакцинації.

Хто може отримати 6500 гривень єПідтримки:

– наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ;

– ФОП усіх груп;

Області, де працює послуга:

Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська,  Київська та м. Київ.

Як отримати допомогу?

1. Зайдіть у Дію та натисніть Послуги єПідтримка.

2. Виберіть картку єПідтримка. Як оформити картку, дізнайтеся за посиланням https://e-aid.diia.gov.ua/#card.

3. Натисніть Отримати допомогу.

4. Очікуйте зарахування коштів

Важливо: подавайте заявку, навіть якщо ви вже отримали 1000 грн за вакцинацію. Витратити допомогу можна на будь-які товари або послуги.

У програмі беруть участь усі банки, які підключені до єПідтримки: Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen Bank, Банк Восток, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

Підтримуймо один одного! УСЕ БУДЕ Україна!