Дитячий «рюкзак безпеки»: що покласти всередину?

Дата: 07.03.2022 11:37

Діти набагато гірше, ніж дорослі, переносять стресові ситуації. Хоча це не завжди помітно! Багато батьків помилково вважають, що їх малюки ще нічого не розуміють. Хоча насправді – діти найвразливіші до стресових ситуацій, викликаних війною. Тому батьки, складаючи «рюкзак безпеки» для дітей, як пише Unicef, повинні обов’язково до нього покласти:

• Фото з батьками, із написаними на звороті телефонами родичів, повну адресу, ПІБ дитини та групу крові.
  • Дві пляшки води.
  • Шоколадки, цукерки.
  • Сухофрукти.
  • Потрібні лікарські препарати, лейкопластир, антисептики, захисну маску для обличчя.
  • Серветки (вологі та сухі).
  • Невеликий рушник, зубну пасту та щітку, мило.
  • Ліхтарик.
  • Улюблені  іграшки дитини (одна – дві, вони забезпечать хоч якийсь психологічний комфорт).
  • Комплект змінного одягу.
  • Також у дитячий «рюкзак безпеки» можна покласти телефон, якщо дитина вміє користуватись та трохи грошей.