Звернення Пулинського селищного голови!

Дата: 02.03.2022 10:34

Шановні мешканці громади!

Вже сьомий день триває війна у нашій країні. Агресор нещадно руйнує наші міста, інфраструктуру, житлові будинки, вбиває мирних жителів, гинуть ні в чому невинні діти, наші воїни. Та нас це не зламає! Ми сильні! Ми сміливі! Ми у себе вдома! І ми виграємо цю війну, бо з нам Бог, за нами Україна!

Зараз як ніколи ми повинні бути єдиними! Повинні бути разом, захищатися пліч-о-пліч, захищатися на усіх фронтах! На жаль, дехто з вас намагається сіяти розбрат і паніку у нашій громаді, мовляв, де подівся голова?! Я тут, я на місці, я виконую свою роботу! І я ще в житті не був на Закарпатті, ніколи!

Ви повинні бути свідомими того, що я не можу розповідати про кожен свій крок, писати пости у фейсбук чи знімати відео з тих місць, у яких перебуваю! Єдине, у чому ви праві – ми повинні комунікувати! Проте не у формі якихось закидів і недовіри – ні! У форматі – інформаційному (наскільки це можливо у такий час!) – так!

Слава Україні!

Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!